luci-app-radicale 2 - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: A lightweight CalDAV/CardDAV server
sk: Ľahký CalDAV / CardDAV server

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Authentication Type
sk: Typ overenia totožnosti

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Filename
sk: Názov súboru

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Logging
sk: Zaznamenávanie

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Server Settings
sk: Nastavenia servera

en: Username
sk: Používateľské meno
