luci-app-radicale 2 - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: A lightweight CalDAV/CardDAV server
pl: Lekki serwer CalDAV/CardDAV

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Allowed Ciphers
pl: Dozwolone szyfry

en: Authentication
pl: Uwierzytelnienie

en: Authentication / Users
pl: Uwierzytelnianie/Użytkownicy

en: Authentication Type
pl: Typ uwierzytelniania

en: Based on settings in 'Rights File'
pl: Na podstawie ustawień w 'pliku uprawnień'

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Client Certificate Authority
pl: Urząd certyfikacji klienta

en: Close Lock File
pl: Zamknij plik blokady

en: Close the lock file when no more clients are waiting
pl: Zamknij plik blokady, gdy nie będzie już więcej klientów

en: Command that is run after changes to storage
pl: Polecenie uruchamiane po zmianach w pamięci

en: Confirm Plaintext Password
pl: Potwierdź hasło w postaci zwykłego tekstu

en: DNS Lookup
pl: Wyszukiwanie DNS

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Default (htpasswd file from users below)
pl: Domyślnie (plik htpasswd od użytkowników poniżej)

en: Default (multifilesystem)
pl: Domyślnie (system wielu plików)

en: Default (owner only)
pl: Domyślnie (tylko właściciel)

en: Delete sync token that are older (seconds)
pl: Usuń starszy token synchronizacyjny (sekundy)

en: Document Encoding
pl: Kodowanie dokumentów

en: Dump Environment
pl: Zrzut środowiska

en: Enable SSL connections
pl: Włącz połączenia SSL

en: Encoding for responding to requests/events
pl: Kodowanie odpowiadające na żądania/zdarzenia

en: Encoding for storing local collections
pl: Kodowanie do przechowywania lokalnych kolekcji

en: Encrypted Password
pl: Zaszyfrowane hasło

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Folder
pl: Katalog

en: Folder in which to store collections
pl: Folder do przechowywania kolekcji

en: For verifying client certificates
pl: Do weryfikacji certyfikatów klienta

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Go to Radicale 2.x Web UI
pl: Przejdź do Radicale 2.x Web UI

en: Go to Radicale v2 Web UI
pl: Przejdź do Radicale v2 Web UI

en: HTTP(S) Basic Authentication Realm
pl: Podstawowa sfera uwierzytelniania HTTP(S)

en: HTTP(S) Headers
pl: Nagłówki HTTP(S)

en: HTTP(S) Listeners (address:port)
pl: Nasłuch HTTP(S (adres:port)

en: Header: X-Access-Control-Allow-Origin
pl: Nagłówek: X-Access-Control-Allow-Origin

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Hook
pl: Zaczep

en: If 'Plaintext Password' filled and matches 'Confirm Plaintext Password' then this field becomes of hash of that password, otherwise this field remains the existing hash (you can also put your own hash value for the type of hash listed above).
pl: Jeśli „Hasło w postaci zwykłego tekstu” jest wypełnione i pasuje do „Potwierdź hasło w postaci zwykłego tekstu”, to pole staje się skrótem tego hasła, w przeciwnym razie to pole pozostaje istniejącym skrótem (możesz również wpisać własną wartość skrótu dla typu skrótu wymienionego powyżej).

en: Include full environment in logs
pl: Uwzględnij pełne środowisko w dziennikach

en: Insecure hashes
pl: Niezabezpieczone hashes

en: Install package python3-openssl to support SSL connections
pl: Zainstaluj pakiet python3-openssl, aby obsługiwać połączenia SSL

en: Install python3-passlib and python3-bcrypt to enable a secure hash
pl: Zainstaluj python3-passlib i python3-bcrypt, aby włączyć bezpieczny hash

en: Log configuration file (no file means default procd which ends up in syslog
pl: Plik konfiguracyjny dziennika (brak pliku oznacza domyślny procd, który kończy się w dzienniku systemowym)

en: Logging
pl: Logowanie

en: Logging File
pl: Plik dziennika

en: Lookup reverse DNS for clients for logging
pl: Wyszukaj zwrotny DNS dla klientów do logowania

en: Mask Passwords
pl: Hasła maskowe

en: Max Connections
pl: Maksymalna liczba połączeń

en: Max Content Length
pl: Maksymalna długość zawartości

en: Max Sync Token Age
pl: Maksymalny wiek tokenu synchronizacji

en: Maximum number of simultaneous connections
pl: Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń

en: Maximum size of request body (bytes)
pl: Maksymalny rozmiar treści żądania (bajty)

en: Multiple files on filesystem
pl: Wiele plików w systemie plików

en: No authentication
pl: Brak autoryzacji

en: Password and confirmation do not match
pl: Hasło i potwierdzenie nie są zgodne

en: Password encryption method
pl: Metoda szyfrowania hasła

en: Plaintext
pl: Zwykły tekst

en: Plaintext Password
pl: Hasło w postaci zwykłego tekstu

en: Prevent other instances or processes from modifying collections while in use
pl: Zapobiegaj modyfikowaniu kolekcji przez inne wystąpienia lub procesy podczas ich używania

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: REMOTE_USER from web server
pl: REMOTE_USER z serwera WWW

en: RO: Authenticated Users, RW: Owner
pl: RO: Użytkownicy uwierzytelnieni, RW: Właściciel

en: RO: None, RW: Authenticated Users
pl: RO: Brak, RW: Użytkownicy uwierzytelnieni

en: RO: None, RW: Owner
pl: RO: Brak, RW: Właściciel

en: Redact passwords in logs
pl: Redaguj hasła w dziennikach

en: Remove configuration for certificate, key, and CA
pl: Usuń konfigurację dla certyfikatu, klucza oraz CA

en: Remove configuration for logging
pl: Usuń konfigurację do logowania

en: Remove configuration for rights file
pl: Usuwanie konfiguracji pliku praw

en: Request
pl: Żądanie

en: Required time between a failed authentication attempt and trying again
pl: Wymagany czas między nieudaną próbą uwierzytelnienia a ponowną próbą

en: Retry Delay
pl: Opóźnienie powtarzania

en: Rights
pl: Prawa

en: Rights File
pl: Plik praw

en: Rights Type
pl: Typ praw

en: SSL not available
pl: SSL niedostępny

en: See python3-openssl documentation for available ciphers
pl: Zobacz dokumentację python3-openssl dla dostępnych szyfrów

en: See python3-openssl documentation for available protocols
pl: Zobacz dokumentację python3-openssl dla dostępnych protokołów

en: Select bcrypt above to enable a secure hash
pl: Wybierz bcrypt powyżej, aby włączyć bezpieczny hash

en: Send debug information to logs
pl: Wyślij informacje debugowania do dzienników

en: Server Settings
pl: Ustawienia serwera

en: Socket timeout (seconds)
pl: Limit czasu gniazda (sekundy)

en: Storage
pl: Magazyn

en: Storage Type
pl: Typ magazynu

en: This permanently deletes configuration for logging
pl: Spowoduje to trwałe usunięcie konfiguracji rejestrowania

en: This permanently deletes the cert, key, and configuration to use same.
pl: To trwale usuwa certyfikat, klucz i konfigurację, by użyć tego samego.

en: This permanently deletes the rights file and configuration to use same.
pl: Spowoduje to trwałe usunięcie pliku praw i konfiguracji do korzystania z nich.

en: Timeout
pl: Limit czasu

en: Use File Locks
pl: Użyj blokady plików

en: Use Protocol
pl: Użyj protokołu

en: User
pl: Użytkownik

en: User-based ACL Settings
pl: Ustawienia ACL w oparciu o użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users and Passwords
pl: Użytkownicy i hasła

en: Web UI Type
pl: Typ Web UI

en: X-Remote-User from web server
pl: X-Remote-User z serwera WWW

en: crypt
pl: Krypta

en: htpasswd file (manually populated)
pl: plik htpasswd (ręcznie wypełniany)

en: htpasswd-formatted file filename
pl: Plik w formacie htpasswd
