luci-app-radicale 2 - en to nb_NO translation catalogue (5 entries)

en: Advanced Settings
nb_NO: Avanserte innstillinger

en: Encryption
nb_NO: Kryptering

en: Filename
nb_NO: Filnavn

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: User
nb_NO: Bruker
