luci-app-radicale 2 - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced Settings
mr: प्रगत सेटिंग्ज

en: General Settings
mr: सामान्य सेटिंग्ज

en: Realm
mr: क्षेत्र

en: Server Settings
mr: सर्व्हर सेटिंग्ज

en: Timeout
mr: वेळ संपला

en: Username
mr: वापरकर्तानाव
