luci-app-radicale 2 - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Advanced Settings
ja: 詳細設定

en: Authentication
ja: 認証

en: Authentication Type
ja: 認証タイプ

en: Certificate
ja: 証明書

en: Debug
ja: デバッグ

en: Enable SSL connections
ja: SSL 接続を有効にする

en: Encryption
ja: 暗号化

en: Filename
ja: ファイル名

en: Folder
ja: フォルダー

en: General Settings
ja: 一般設定

en: Hook
ja: フック

en: Logging
ja: ロギング

en: Max Connections
ja: 最大接続数

en: Plaintext
ja: 平文

en: Plaintext Password
ja: 平文パスワード

en: Private Key
ja: 秘密鍵

en: Retry Delay
ja: 再試行遅延

en: Send debug information to logs
ja: デバッグ情報をログへ送信

en: Server Settings
ja: サーバー設定

en: Storage
ja: ストレージ

en: Timeout
ja: タイムアウト

en: User
ja: ユーザー

en: Username
ja: ユーザー名

en: Users and Passwords
ja: ユーザーおよびパスワード
