luci-app-radicale 2 - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Advanced Settings
ca: Configuració avançada

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Certificate
ca: Certificat

en: Debug
ca: Depuració

en: Encryption
ca: Xifratge

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Folder
ca: Carpeta

en: General Settings
ca: Paràmetres generals

en: Timeout
ca: Temps d'espera
