luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Allow non-public IP's
el: Να επιτρέπονται μη-δημόσιες διευθύνσεις IP

en: Basic Settings
el: Βασικές Ρυθμίσεις

en: Check Interval
el: Μεσοδιάστημα Ελέγχου

en: Configuration
el: Διαμόρφωση

en: Custom update-URL
el: Προσαρμοσμένο URL-ενημέρωσης

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Dynamic DNS
el: Δυναμικό DNS

en: Dynamic DNS allows that your router can be reached with a fixed hostname while having a dynamically changing IP address.
el: Το Δυναμικό DNS επιτρέπει στον δρομολογητή σας να είναι προσβάσιμος μέσω ενός σταθερού ονόματος υπολογιστή παρόλο που η διεύθυνση IP του μπορεί να αλλάζει δυναμικά.

en: Enabled
el: Ενεργοποιήθηκε

en: Error
el: Σφάλμα

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Network
el: Δίκτυο

en: Never
el: Ποτέ

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Username
el: Όνομα χρήστη
