luci-app-ddns 2.4.0-1 - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Advanced Settings
ca: Configuració avançada

en: Collecting data...
ca: S’estan recollint dades…

en: Configuration
ca: Configuració

en: Domain
ca: Domini

en: Dynamic DNS
ca: DNS dinàmic

en: Enabled
ca: Activat

en: Global Settings
ca: Configuració global

en: Interface
ca: Interfície

en: Loading
ca: S’està carregant

en: Network
ca: Xarxa

en: Never
ca: Mai

en: Overview
ca: Visió de conjunt

en: Password
ca: Contrasenya

en: Path to CA-Certificate
ca: Camí cap al certificat CA

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: minutes
ca: minuts
