bison-runtime 3.0.2 - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
gl: erro de sintaxe: non foi posíbel realizar unha copia de seguridade

en: syntax is ambiguous
gl: a sintaxe é ambigua

en: syntax error
gl: erro de sintaxe

en: syntax error, unexpected %s
gl: erro de sintaxe, non se agardaba %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
gl: erro de sintaxe, non se agardaba %s, agardábase %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
gl: erro de sintaxe, non se agardaba %s, agardábase %s ou %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
gl: erro de sintaxe, non se agardaba %s, agardábase %s ou %s ou %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
gl: erro de sintaxe, non se agardaba %s, agardábase %s ou %s ou %s ou %s

en: memory exhausted
gl: memoria esgotada
