bison-runtime 3.0.2 - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
ca: error de sintaxi: no es pot fer la còpia de seguretat

en: syntax is ambiguous
ca: la sintaxi és ambigua

en: syntax error
ca: error de sintaxi

en: syntax error, unexpected %s
ca: error de sintaxi, no s'esperava %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
ca: error de sintaxi, no s'esperava %s, s'esperava %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
ca: error de sintaxi, no s'esperava %s, s'esperava %s o %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
ca: error de sintaxi, no s'esperava %s, s'esperava %s o %s o %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
ca: error de sintaxi, no s'esperava %s, s'esperava %s o %s o %s o %s

en: memory exhausted
ca: s'ha exhaurit la memòria
