findutils-4.1.7 - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: Valid arguments are:
ms: Hujah yang sah ialah:

en: Unknown system error
ms: ralat sistem tidak diketahui

en: %s: option `%s' is ambiguous
ms: %s: pilihan `%s' adalah kabur

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `--%s' tidak mengizinkan sebarang hujah

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `%c%s' tidak mengizinkan sebarang hujah

en: %s: option `%s' requires an argument
ms: %s: pilihan `%s' memerlukan hujah

en: %s: unrecognized option `--%s'
ms: %s: pilihan tidak dapat dikenal pasti `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
ms: %s: pilihan tidak dapat dikenal pasti `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
ms: %s: pilihan tidak dibenarkan -- %c

en: %s: invalid option -- %c
ms: %s: pilihan yang tidak sah -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
ms: %s: pilihan memerlukan hujah -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
ms: %s: pilihan `-W %s' adalah kabur

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `-W %s' tidak mengizinkan sebarang hujah

en: Success
ms: Berjaya

en: No match
ms: tidak padan

en: Unmatched [ or [^
ms: Tidak padan  [ atau [^

en: Unmatched ( or \(
ms: ( atau \( tidak sesuai

en: Unmatched \{
ms:  \{ Tidak sesuai

en: Memory exhausted
ms: memori kehabisan

en: Unmatched ) or \)
ms: ) atau \) tidak sesuai

en: unknown
ms: tidak diketahui

en: invalid -size type `%c'
ms: jenis saiz tidak sah `%c'

en: error waiting for %s
ms: ralat menunggu untuk %s

en: invalid argument `%s' to `%s'
ms: hujah yang salah `%s' kepada `%s'

en: missing argument to `%s'
ms: kehilangan hujah kepada `%s'

en: command too long
ms: arahan terlalu panjang

en: argument list too long
ms: senarai hujag terlalu panjang

en: days
ms: hari

en: double
ms: berganda

en: single
ms: tunggal

en: argument line too long
ms: baris hujah terlalu panjang

en: error waiting for child process
ms: ralat menunggu untuk proses anak

en: %s: exited with status 255; aborting
ms: %s: keluar dengan status; abaikan

en: %s: stopped by signal %d
ms: %s: di berhentikan oleh signal %d

en: %s: terminated by signal %d
ms: %s: diputuskan oleh signal %d
