findutils-4.4.0 - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: invalid argument %s for %s
lt: netaisyklingas argumentas %s %s

en: ambiguous argument %s for %s
lt: dviprasmis parametras %s argumentui %s

en: Valid arguments are:
lt: Galimi argumentai:

en: error closing file
lt: klaida užveriant failą

en: write error
lt: rašymo klaida

en: Unknown system error
lt: Nežinoma sistemos klaida

en: %s: option `%s' is ambiguous
lt: %s: argumentas „%s“ dviprasmis

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lt: %s: argumentas „--%s“ neleidžia parametro

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lt: %s: argumentas „%c%s“ neleidžia parametro

en: %s: option `%s' requires an argument
lt: %s: parametrui „%s“ reikia argumento

en: %s: unrecognized option `--%s'
lt: %s: neatpažintas argumentas „--%s“

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lt: %s: neatpažintas argumentas „%c%s“

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: neleistinas argumentas -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lt: %s: netaisyklingas argumentas -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: parametrui reikia argumento -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lt: %s: parametras „-W %s“ dviprasmis

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lt: %s: parametras „-W %s“ neleidžia argumento

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  If the catalog has no translation, locale_quoting_style quotes `like this', and clocale_quoting_style quotes "like th
en: `
lt: „

en: '
lt: “

en: Success
lt: Sėkmė

en: Invalid regular expression
lt: Netaisyklinga reguliarioji išraiška

en: Memory exhausted
lt: Baigėsi atmintis

en: Unmatched ) or \)
lt: Nesuderintas ) arba \)

en: ^[yY]
lt: ^[yYtT]

en: memory exhausted
lt: baigėsi atmintis

en: Warning: file system %s has recently been unmounted.
lt: Įspėjimas: failų sistema %s neseniai atjungta.

en: Warning: file system %s has recently been mounted.
lt: Įspėjimas: failų sistema %s neseniai prijungta.

en: unknown
lt: nežinomas

en: 
    default path is the current directory; default expression is -print
    expression may consist of: operators, options, tests, and actions:
lt: 
    numatytasis kelias yra esamas aplankas; numatytoji išraiška yra -print
    išraiška gali būti sudaryta iš operatorių, opcijų, testų ir veiksmų:

en: operators (decreasing precedence; -and is implicit where no others are given):
          ( EXPR )   ! EXPR   -not EXPR   EXPR1 -a EXPR2   EXPR1 -and EXPR2
          EXPR1 -o EXPR2   EXPR1 -or EXPR2   EXPR1 , EXPR2
lt: operatoriai (pagal mažėjantį prioritetą; -and numatytas, jei nėra kitokio):
          ( EXPR )   ! EXPR   -not EXPR   EXPR1 -a EXPR2   EXPR1 -and EXPR2
          EXPR1 -o EXPR2   EXPR1 -or EXPR2   EXPR1 , EXPR2

en: positional options (always true): -daystart -follow -regextype
    
    normal options (always true, specified before other expressions):
          -depth --help -maxdepth LEVELS -mindepth LEVELS -mount -noleaf
          --version -xdev -ignore_readdir_race -noignore_readdir_race
lt: pozicinės opcijos (visada teigiamos): -daystart -follow -regextype
    
    normalios opcijos (visada teigiamos, nurodytos prieš kitas išraiškas):
          -depth --help -maxdepth LEVELS -mindepth LEVELS -mount -noleaf
          --version -xdev -ignore_readdir_race -noignore_readdir_race

en: tests (N can be +N or -N or N): -amin N -anewer FILE -atime N -cmin N
          -cnewer FILE -ctime N -empty -false -fstype TYPE -gid N -group NAME
          -ilname PATTERN -iname PATTERN -inum N -iwholename PATTERN -iregex PATTERN
          -links N -lname PATTERN -mmin N -mtime N -name PATTERN -newer FILE
lt: testai (N gali būti +N arba -N arba N): -amin N -anewer FILE -atime N -cmin N
          -cnewer FILE -ctime N -empty -false -fstype TYPE -gid N -group NAME
          -ilname PATTERN -iname PATTERN -inum N -iwholename PATTERN -iregex PATTERN
          -links N -lname PATTERN -mmin N -mtime N -name PATTERN -newer FILE

en: actions: -delete -print0 -printf FORMAT -fprintf FILE FORMAT -print 
          -fprint0 FILE -fprint FILE -ls -fls FILE -prune -quit
          -exec COMMAND ; -exec COMMAND {} + -ok COMMAND ;
          -execdir COMMAND ; -execdir COMMAND {} + -okdir COMMAND ;
lt: veiksmai: -delete -print0 -printf FORMAT -fprintf FILE FORMAT -print 
          -fprint0 FILE -fprint FILE -ls -fls FILE -prune -quit
          -exec COMMAND ; -exec COMMAND {} + -ok COMMAND ;
          -execdir COMMAND ; -execdir COMMAND {} + -okdir COMMAND ;

en: Report (and track progress on fixing) bugs via the findutils bug-reporting
    page at http://savannah.gnu.org/ or, if you have no web access, by sending
    email to <bug-findutils@gnu.org>.
lt: Praneškite apie klaidas (ir sekite jų taisymo eigą) per findutils klaidų
    pranešimo puslapį http://savannah.gnu.org/ arba, jei neturite prieigos prie
    žiniatinklio, išsiuntę el. laišką adresu <bug-findutils@gnu.org>.

en: Expected a positive decimal integer argument to %s, but got %s
lt: Tikėtasi teigiamo dešimtainio skaičiaus argumento %s, bet gauta %s

en: invalid -size type `%c'
lt: netaisyklingas -size tipas „%c“

en: standard output
lt: standartinis išvedimas

en: cannot delete %s
lt: nepavyko ištrinti %s

en: Cannot close standard input
lt: Nepavyko užverti standartinio įvedimo

en: Failed to change directory
lt: Nepavyko pakeisti aplanko

en: error waiting for %s
lt: klaida laukiant %s

en: %s terminated by signal %d
lt: %s nutrauktas signalo %d

en: invalid expression
lt: netaisyklinga išraiška

en: expected an expression between '%s' and ')'
lt: tikėtasi išraiškos tarp „%s“ ir „)“

en: expected an expression after '%s'
lt: tikėtasi išraiškos po „%s“

en: invalid expression; you have too many ')'
lt: netaisyklinga išraiška; per daug „)“

en: invalid expression; empty parentheses are not allowed.
lt: netaisyklinga išraiška; tušti skliausteliai neleistini.

en: invalid expression; I was expecting to find a ')' somewhere but did not see one.
lt: netaisyklinga išraiška; tikėtasi rasti, bet nerasta „)“.

en: oops -- invalid expression type!
lt: nežinomas išraiškos tipas!

en: oops -- invalid expression type (%d)!
lt: nežinomas išraiškos tipas (%d)!

en: paths must precede expression: %s
lt: keliai turi būti prieš išraišką: %s

en: unknown predicate `%s'
lt: nežinomas predikatas „%s“

en: invalid predicate `%s'
lt: netaisyklingas predikatas „%s“

en: missing argument to `%s'
lt: „%s“ trūksta parametro

en: you have too many ')'
lt: per daug „)“

en: Usage: %s [-H] [-L] [-P] [-Olevel] [-D
lt: Naudojimas: %s  [-H] [-L] [-P] [-Olygmuo] [-D

en: ] [path...] [expression]
lt: ] [kelias...] [išraiška]

en: Invalid optimisation level %s
lt: Netaisyklingas optimizacijos lygmuo %s

en: Optimisation level %lu is too high.  If you want to find files very quickly, consider using GNU locate.
lt: Optimizacijos lygmuo %lu per aukštas.  Jei norite rasti failus labai greitai, išbandykite GNU locate.

en: command too long
lt: komanda per ilga

en: argument list too long
lt: argumentų sąrašas per ilgas

en: Usage: %s [--version | --help]
    or     %s most_common_bigrams < file-list > locate-database
lt: Naudojimas: %s [--version | --help]
    arba     %s dažniausios_bigramos < failų_sąrašas > locate-db

en: 
    Report bugs to <bug-findutils@gnu.org>.
lt: 
    Praneškite apie klaidas adresu <bug-findutils@gnu.org>.

en: Usage: %s [-0 | --null] [--version] [--help]
lt: Naudojimas: %s [-0 | --null] [--version] [--help]

en: days
lt: dienų

en: Locate database size: %s byte
     | Locate database size: %s bytes
lt[0]: Locate duomenų bazės dydis: %s baitas
lt[1]: Locate duomenų bazės dydis: %s baitai
lt[2]: Locate duomenų bazės dydis: %s baitų

en: Matching Filenames: %s
lt: Atitinkantys failų vardai: %s

en: All Filenames: %s
lt: Visi failų vardai: %s

en: Compression ratio %4.2f%% (higher is better)
lt: Suspaudimo laipsnis %4.2f%% (didesnis geriau)

en: Compression ratio is undefined
lt: Suspaudimo laipsnis neapibrėžtas

en: %s is an slocate database.  Support for these is new, expect problems for now.
lt: %s yra slocate duomenų bazė.  Jų palaikymas atsirado neseniai, galite tikėtis nesklandumų.

en: Database %s is in the %s format.
lt: Duomenų bazės %s formatas yra %s.

en: unexpected EOF in %s
lt: netikėta failo pabaiga %s

en: error reading a word from %s
lt: klaida skaitant žodį iš %s

en: argument line too long
lt: argumentų eilutė per ilga

en: %s: exited with status 255; aborting
lt: %s: grąžino klaidos kodą 255; nutraukiama

en: %s: stopped by signal %d
lt: %s: sustabdytas signalo %d

en: %s: terminated by signal %d
lt: %s: nutrauktas signalo %d
