findutils 4.1.5 - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Valid arguments are:
gl: Os argumentos válidos son:

en: Unknown system error
gl: Erro de sistema descoñecido

en: %s: option `%s' is ambiguous
gl: %s: a opción `%s' é ambigua

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción `--%s' non permite ningún argumento

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción `%c%s' non permite ningún argumento

en: %s: option `%s' requires an argument
gl: %s: a opción `%s' require un argumento

en: %s: unrecognized option `--%s'
gl: %s: opción `--%s' descoñecida

en: %s: unrecognized option `%c%s'
gl: %s: opción `%c%s' descoñecida

en: %s: illegal option -- %c
gl: %s: opción ilegal -- %c

en: %s: invalid option -- %c
gl: %s: opción non válida -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
gl: %s: a opción require un argumento -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
gl: %s: a opción `-W %s' é ambigua

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
gl: %s: a opción `-W %s' non permite ningún argumento

en: Success
gl: Éxito

en: No match
gl: O patrón non encaixa

en: Invalid regular expression
gl: Expresión regular non válida

en: Invalid collation character
gl: Carácter de ordenación non válido

en: Invalid character class name
gl: Nome de clase de caracteres non válido

en: Trailing backslash
gl: Barra invertida final

en: Invalid back reference
gl: Referencia anterior non válida

en: Unmatched [ or [^
gl: [ ou [^ desemparellado

en: Unmatched ( or \(
gl: ( ou \( desemparellado

en: Unmatched \{
gl: \{ desemparellado

en: Invalid content of \{\}
gl: Contido de \{\} non válido

en: Invalid range end
gl: Final de rango non válido

en: Memory exhausted
gl: Memoria esgotada

en: Invalid preceding regular expression
gl: Expresión regular precedente non válida

en: Premature end of regular expression
gl: Fin prematura da expresión regular

en: Regular expression too big
gl: Expresión regular longa de máis

en: Unmatched ) or \)
gl: ) ou \) desemparellado

en: No previous regular expression
gl: Non hai unha expresión regular anterior

en: cannot get current directory
gl: non se pode obte-lo directorio actual

en: unknown
gl: descoñecido

en: invalid null argument to -size
gl: argumento nulo de -size non válido

en: invalid -size type `%c'
gl: tipo `%c' de -size non válido

en: warning: unrecognized escape `\%c'
gl: aviso: secuencia de escape `\%c' descoñecida

en: warning: unrecognized format directive `%%%c'
gl: aviso: directiva de formato `%%%c' descoñecida

en: cannot fork
gl: non se pode facer fork

en: error waiting for %s
gl: erro agardando a %s

en: %s terminated by signal %d
gl: %s terminado por sinal %d

en: invalid expression
gl: expresión non válida

en: oops -- invalid expression type!
gl: ups -- tipo de expresión no válida

en: invalid predicate `%s'
gl: predicado `%s' non válido

en: invalid argument `%s' to `%s'
gl: argumento `%s' de `%s' non válido

en: missing argument to `%s'
gl: non atopado argumento de `%s'

en: oops -- invalid default insertion of and!
gl: ups -- inserción dun and por defecto non válida

en: command too long
gl: comando longo de máis

en: can not fit single argument within argument list size limit
gl: non se pode encaixar o argumento no límite de tamaño da lista de argumentos

en: argument list too long
gl: lista de argumentos longa de máis

en: days
gl: días

en: environment is too large for exec
gl: o ambiente é grande de máis para exec

en: double
gl: dobre

en: single
gl: simple

en: argument line too long
gl: liña de argumentos longa de máis

en: error waiting for child process
gl: erro agardando polo proceso fillo

en: %s: exited with status 255; aborting
gl: %s: saíu con estado 255; abortando

en: %s: stopped by signal %d
gl: %s: parado por sinal %d

en: %s: terminated by signal %d
gl: %s: terminado por sinal %d

en: %s: invalid number for -%c option
gl: %s: número para a opción -%c non válido
